Výpravy

 
      nic
Skautský znak
nic
Historie Dvojky
Současná Dvojka
Kronika výprav
Fort David
Základna Olšany
Vzkazník
Fotoalbum
Pokec
Roveri
Pár odkazů
Pár odkazů
Kontakt na nás
 

Přehled schůzek a výprav v roce 2018


Čas pátečních schůzek je od 16:00 do 18:00 v naší klubovně.
Výpravy se budou konat cca 1x měsíčně, a to i v zimním období. Účast na těchto výpravách je povinná. Děkujeme všem bratrům za pochopení.

sobota 22.12.2018
Vánoční besídka
Začátek: 10.00 v klubovně Konec: 14.00 opět v klubovně. S sebou: kompletní skautský kroj - krojová košile a šátek s turbánkem, Velkou trojku (deník, KPZ uzlovačka), trochu cukroví, jeden drobný dárek (každý kdo dárek přinese, tak si i dárek odnese - formou losování) , hudební nástroje (kdo má)
Prosíme o nahlášení účasti na naše webové stránky www.dvojka.unas.cz do sekce Pokec. Děkujeme.
Tradiční ukončení roku v naší klubovně. Na programu bude vyhlášení celoročního oddílového bodování, túrovníku, hraní her s vánoční tématikou, zpívání koled a rozdávání dárků. Účast všech členů oddílu povinná.


neděle 23.12.2018
Betlémské světlo
Sraz: 16.30 u klubovny Sedmého a Desátého oddílu u 15. poledníku Začátek akce pro veřejnost: 17.00 na náměstí Míru Konec: po 17.00 na náměstí Míru S sebou: kompletní skautský kroj - krojová košile a šátek s turbánkem, modré, černé nebo hnědé kalhoty (během průvodu budeme oblečeni všichni v krojích, je tedy dobré si kroj obléct třeba až na mikinu, aby nebyla zima), rolnička či zvonek, (lucernička)
Prosíme o nahlášení účasti na naše webové stránky www.dvojka.unas.cz do sekce Pokec. Děkujeme.
Tradiční akce pro veřejnost, týká se všech členů oddílu.
 
Počet přístupů: 8806/22 nic webmaster & designer Koksik